WeThePeople Arc Murray Loubser signature BMX Handlebar Diameter: 25.4mm 27" Rise: 9.25'' Chrome
WeThePeople Arc Murray Loubser signature BMX Handlebar Diameter: 25.4mm 27" Rise: 9.25'' Chrome
- TECH SPECS
| Backsweep | 11 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 9.25 |
| Upsweep | 2 |
| Handlebar Width | 27" |
| Primary Color | Chrome |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
| Diameter | 25.4Mm |
| Rise | 9.25" |
| Color | Chrome |
WeThePeople Arc Murray Loubser signature BMX Handlebar Diameter: 25.4mm 27" Rise: 9.25'' Chrome
- TECH SPECS
| Backsweep | 11 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 9.25 |
| Upsweep | 2 |
| Handlebar Width | 27" |
| Primary Color | Chrome |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
| Diameter | 25.4Mm |
| Rise | 9.25" |
| Color | Chrome |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 11 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 9.25 |
| Upsweep | 2 |
| Handlebar Width | 27" |
| Primary Color | Chrome |
| Stem Clamp Diameter | 25.4mm |
| Diameter | 25.4Mm |
| Rise | 9.25" |
| Color | Chrome |












