
WeThePeople Utopia BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 29" Rise: 9.75" Chrome
- TECH SPECS
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Handlebar Weight | 850g |
| Handlebar Width | 29" |
| Rise | 9.75" |
| Upsweep | 3 |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
| Backsweep | 10 |
| Primary Color | Chrome |
Original: $92.49
-65%$92.49
$32.37WeThePeople Utopia BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 29" Rise: 9.75" Chrome
- TECH SPECS
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Handlebar Weight | 850g |
| Handlebar Width | 29" |
| Rise | 9.75" |
| Upsweep | 3 |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
| Backsweep | 10 |
| Primary Color | Chrome |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Handlebar Weight | 850g |
| Handlebar Width | 29" |
| Rise | 9.75" |
| Upsweep | 3 |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
| Backsweep | 10 |
| Primary Color | Chrome |











