
Wolf Tooth CTRL Trail Clipless Pedals - Dual Sided Clipless Alloy 9/16" Ultraviolet Purple Pair Shimano SPD
Wolf Tooth CTRL Trail Clipless Pedals - Dual Sided Clipless Alloy 9/16" Ultraviolet Purple Pair Shimano SPD
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Ultraviolet Purple |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 326 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Purple |
Wolf Tooth CTRL Trail Clipless Pedals - Dual Sided Clipless Alloy 9/16" Ultraviolet Purple Pair Shimano SPD
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Ultraviolet Purple |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 326 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Ultraviolet Purple |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 326 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Purple |












