
We The People Pathfinder BMX Frame Matte Burgundy 20.75''
- TECH SPECS
| Color | Matte Burgundy |
| Defined Color | Red |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 20.75 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 20.75 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |
We The People Pathfinder BMX Frame Matte Burgundy 20.75''
- TECH SPECS
| Color | Matte Burgundy |
| Defined Color | Red |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 20.75 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 20.75 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Matte Burgundy |
| Defined Color | Red |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 20.75 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 20.75 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |
















