
We The People Chaos Machine BMX Frame Glossy Raw 21''
- TECH SPECS
| Color | Glossy Raw |
| Defined Color | Gray |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Chaos Machine |
We The People Chaos Machine BMX Frame Glossy Raw 21''
- TECH SPECS
| Color | Glossy Raw |
| Defined Color | Gray |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Chaos Machine |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Glossy Raw |
| Defined Color | Gray |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Chaos Machine |
















