
We The People Battleship BMX Frame Black 20.5''
- TECH SPECS
| Defined Color | Black |
| Mfg Size | 20.5 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Wheel Size | 20" |
| Frame Material | Steel |
| Platform | Battleship |
| Color | Black |
| Fork Type | Not Included |
We The People Battleship BMX Frame Black 20.5''
- TECH SPECS
| Defined Color | Black |
| Mfg Size | 20.5 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Wheel Size | 20" |
| Frame Material | Steel |
| Platform | Battleship |
| Color | Black |
| Fork Type | Not Included |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Defined Color | Black |
| Mfg Size | 20.5 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Wheel Size | 20" |
| Frame Material | Steel |
| Platform | Battleship |
| Color | Black |
| Fork Type | Not Included |
















