
Vision Metron 5D ACR EVO Drop Handlebar Diameter: Integrated 100mm 380mm Drop: 125mm Reach: 80mm Black
Vision Metron 5D ACR EVO Drop Handlebar Diameter: Integrated 100mm 380mm Drop: 125mm Reach: 80mm Black
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Handlebar Width | 380mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 2° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 100mm |
| Top Bar Shape | Flat |
Original: $669.00
-65%$669.00
$234.15Vision Metron 5D ACR EVO Drop Handlebar Diameter: Integrated 100mm 380mm Drop: 125mm Reach: 80mm Black
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Handlebar Width | 380mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 2° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 100mm |
| Top Bar Shape | Flat |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Routing | Internal |
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Handlebar Width | 380mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 2° |
| Stem Clamp Diameter | Integrated 100mm |
| Top Bar Shape | Flat |
















