
Topeak DeFender RX Rear Fender Black
- TECH SPECS
| Length | 22 |
| Color | Black |
| Weight | 200 |
| Type | Rear |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 26 |
| Fender Width | 100 |
| Maximum Tire Width | 2.3" |
Topeak DeFender RX Rear Fender Black
- TECH SPECS
| Length | 22 |
| Color | Black |
| Weight | 200 |
| Type | Rear |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 26 |
| Fender Width | 100 |
| Maximum Tire Width | 2.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Length | 22 |
| Color | Black |
| Weight | 200 |
| Type | Rear |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 26 |
| Fender Width | 100 |
| Maximum Tire Width | 2.3" |














