
Teravail Radia Bar Tape - 3.5mm 200cm Dune Tan
| Length | 200cm |
| Material | Foam |
| Color | Dune Tan |
| Weight | 90 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Tan |
| Thickness | 3.5 |
| keyword search | Suggested Order |
Original: $43.00
-65%$43.00
$15.05Teravail Radia Bar Tape - 3.5mm 200cm Dune Tan
| Length | 200cm |
| Material | Foam |
| Color | Dune Tan |
| Weight | 90 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Tan |
| Thickness | 3.5 |
| keyword search | Suggested Order |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 200cm |
| Material | Foam |
| Color | Dune Tan |
| Weight | 90 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Tan |
| Thickness | 3.5 |
| keyword search | Suggested Order |












