
Surly Sorceress Frame - 29" Steel Hot Honey Bling Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 617 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Hot Honey Bling |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Original: $999.00
-65%$999.00
$349.65Surly Sorceress Frame - 29" Steel Hot Honey Bling Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 617 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Hot Honey Bling |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 617 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Hot Honey Bling |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
















