
Surly Sorceress Eagle 90 Bike - 29" Steel Elderberry Tonic X-Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 675 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Elderberry Tonic |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Surly Sorceress Eagle 90 Bike - 29" Steel Elderberry Tonic X-Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 675 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Elderberry Tonic |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 675 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Elderberry Tonic |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |























