
Surly Sorceress Deore 12 Bike - 29" Steel Hot Honey Bling Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 645 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hot Honey Bling |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Original: $2,499.00
-65%$2,499.00
$874.65Surly Sorceress Deore 12 Bike - 29" Steel Hot Honey Bling Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 645 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hot Honey Bling |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 645 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hot Honey Bling |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Sorceress |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |























