
Surly Preamble Flat Bar Bike - 650b Steel Milky Lemonade X-Small
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 500 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Milky Lemonade |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Preamble |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Yellow |
Surly Preamble Flat Bar Bike - 650b Steel Milky Lemonade X-Small
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 500 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Milky Lemonade |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Preamble |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Yellow |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 500 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Milky Lemonade |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Preamble |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Yellow |























