
Surly Preamble Drop Bar Bike - 700c Steel Red Hot Cheddar Large
| Rear Axle | QR x 138mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Red Hot Cheddar |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Preamble |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
Original: $1,599.00
-65%$1,599.00
$559.65Surly Preamble Drop Bar Bike - 700c Steel Red Hot Cheddar Large
| Rear Axle | QR x 138mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Red Hot Cheddar |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Preamble |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 138mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Red Hot Cheddar |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Preamble |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |























