
Surly Disc Trucker Frameset - 26" Steel Grandpa's Khakis 54cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Grandpa's Khakis |
| Mfg Size | 54 |
| Platform | Disc Trucker |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Tan |
Original: $999.00
-65%$999.00
$349.65Surly Disc Trucker Frameset - 26" Steel Grandpa's Khakis 54cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Grandpa's Khakis |
| Mfg Size | 54 |
| Platform | Disc Trucker |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Grandpa's Khakis |
| Mfg Size | 54 |
| Platform | Disc Trucker |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Tan |
















