
Surly Bridge Club Frameset - 27.5" Steel Lingering Cranberry Small
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
Surly Bridge Club Frameset - 27.5" Steel Lingering Cranberry Small
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
















