
Surly Bridge Club Frameset - 27.5" Steel Lingering Cranberry Large
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 615 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Surly Bridge Club Frameset - 27.5" Steel Lingering Cranberry Large
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 615 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 615 |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 26+ |
| Defined Color | Red |
















