
Surly Bridge Club Bike - 27.5" Steel Lingering Cranberry X-Large
| Rear Axle | QR x 141mm |
| TT (Effective) | 630 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Red |
Surly Bridge Club Bike - 27.5" Steel Lingering Cranberry X-Large
| Rear Axle | QR x 141mm |
| TT (Effective) | 630 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| TT (Effective) | 630 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Lingering Cranberry |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Red |























