
Stan's Arch MK4 Front Wheel - 29 15 x 110mm 6-Bolt Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Width (Internal) | 28 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 29" |
Original: $257.00
-65%$257.00
$89.95Stan's Arch MK4 Front Wheel - 29 15 x 110mm 6-Bolt Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Width (Internal) | 28 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 29" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Width (Internal) | 28 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 29" |














