
SRAM X0 T-Type Eagle V2 AXS Groupset 165mm Black >
- TECH SPECS
| model | X0 T-Type Eagle V2 AXS |
| length | 165mm |
| chainring | 32t |
| speed | 12 |
| freehub type | XD |
| range | 10-52t |
| shifter | POD Ultimate |
| color | black |
Original: $1,759.00
-65%$1,759.00
$615.65SRAM X0 T-Type Eagle V2 AXS Groupset 165mm Black >
- TECH SPECS
| model | X0 T-Type Eagle V2 AXS |
| length | 165mm |
| chainring | 32t |
| speed | 12 |
| freehub type | XD |
| range | 10-52t |
| shifter | POD Ultimate |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | X0 T-Type Eagle V2 AXS |
| length | 165mm |
| chainring | 32t |
| speed | 12 |
| freehub type | XD |
| range | 10-52t |
| shifter | POD Ultimate |
| color | black |











