
Shimano DH-C60003 Dynamo Front Hub - 9 x 1 x 100mm Roller Brake Silver 36h
- TECH SPECS
| Color | Silver |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Silver |
| keyword search | generator hub |
| keyword search | dyno |
| Hub Drilling | 36 |
| Front Axle | 9x1 Threaded x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | Roller Brake |
Original: $72.53
-65%$72.53
$25.39Shimano DH-C60003 Dynamo Front Hub - 9 x 1 x 100mm Roller Brake Silver 36h
- TECH SPECS
| Color | Silver |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Silver |
| keyword search | generator hub |
| keyword search | dyno |
| Hub Drilling | 36 |
| Front Axle | 9x1 Threaded x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | Roller Brake |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Silver |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Silver |
| keyword search | generator hub |
| keyword search | dyno |
| Hub Drilling | 36 |
| Front Axle | 9x1 Threaded x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | Roller Brake |












