
SDG Thrice 31 Lock-On MTB Grips - Turquiose
- Tapered and ergonmically ovalized for maximum comfort
- Half mushroom profile with ramped icons for maximum grip
- 31mm diameter
| Model | Thrice 31 |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Turquoise |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 31mm |
| Color | Turquoise |
SDG Thrice 31 Lock-On MTB Grips - Turquiose
- Tapered and ergonmically ovalized for maximum comfort
- Half mushroom profile with ramped icons for maximum grip
- 31mm diameter
| Model | Thrice 31 |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Turquoise |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 31mm |
| Color | Turquoise |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Tapered and ergonmically ovalized for maximum comfort
- Half mushroom profile with ramped icons for maximum grip
- 31mm diameter
| Model | Thrice 31 |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Turquoise |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 31mm |
| Color | Turquoise |
















