
Salsa Spearfish C DLX Frame - 29" Carbon Deep Orchid Carbon Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 606.9 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Original: $3,499.00
-65%$3,499.00
$1,224.65Salsa Spearfish C DLX Frame - 29" Carbon Deep Orchid Carbon Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 606.9 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 606.9 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Deep Orchid |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
















