
Salsa Spearfish C Deore Di2 Bike - 29" Carbon Amber Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 606.9 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Amber |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |
Original: $5,999.00
-65%$5,999.00
$2,099.65Salsa Spearfish C Deore Di2 Bike - 29" Carbon Amber Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 606.9 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Amber |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 606.9 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Amber |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |























