
Salsa Rangefinder CUES 10 Bike - 29" Aluminum Graphite Gray Medium
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 613.3 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Graphite Gray |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $1,099.00
-65%$1,099.00
$384.65Salsa Rangefinder CUES 10 Bike - 29" Aluminum Graphite Gray Medium
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 613.3 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Graphite Gray |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 613.3 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Graphite Gray |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |























