
Salsa Flyway C Rival XPLR AXS 13 SUS Bike - 700c Carbon Blackberry X-Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Blackberry |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Purple |
Salsa Flyway C Rival XPLR AXS 13 SUS Bike - 700c Carbon Blackberry X-Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Blackberry |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 510 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Blackberry |
| Mfg Size | X-Small |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Purple |























