
Salsa Flyway C GRX 610 12 Bike - 700c Carbon Dark Umber Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Dark Umber |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Brown |
Salsa Flyway C GRX 610 12 Bike - 700c Carbon Dark Umber Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Dark Umber |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Dark Umber |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Brown |























