
Salsa Flyway C DLX Force XPLR AXS 13 Bike - 700c Carbon Amber Medium/Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 575 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Amber |
| Mfg Size | Medium/Large |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Orange |
Original: $7,999.00
-65%$7,999.00
$2,799.65Salsa Flyway C DLX Force XPLR AXS 13 Bike - 700c Carbon Amber Medium/Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 575 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Amber |
| Mfg Size | Medium/Large |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 575 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Amber |
| Mfg Size | Medium/Large |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Orange |























