
Salsa Flyway C Apex Eagle AXS 12 Bike - 700c Carbon Canyon Red Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Canyon Red |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
Salsa Flyway C Apex Eagle AXS 12 Bike - 700c Carbon Canyon Red Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Canyon Red |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 600 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Canyon Red |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Flyway |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |























