
Salsa Fargo Ti Frameset - 29" Titanium Brushed Titanium Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 565 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Brushed Titanium |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Silver |
Salsa Fargo Ti Frameset - 29" Titanium Brushed Titanium Medium
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 565 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Brushed Titanium |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Silver |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 565 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Brushed Titanium |
| Mfg Size | Medium |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Silver |
















