
Salsa BLKthorn 145 C Eagle 90 Transmission Bike - 29" Carbon BLK /Graphite Gray Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Graphite Gray |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $4,999.00
-65%$4,999.00
$1,749.65Salsa BLKthorn 145 C Eagle 90 Transmission Bike - 29" Carbon BLK /Graphite Gray Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Graphite Gray |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Graphite Gray |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |























