
Salsa BLKthorn 125 C GX Transmission Bike - 29" Carbon BLK/Pearl Orchid Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Pearl Orchid |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Original: $7,499.00
-65%$7,499.00
$2,624.65Salsa BLKthorn 125 C GX Transmission Bike - 29" Carbon BLK/Pearl Orchid Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Pearl Orchid |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Pearl Orchid |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |























