
Salsa BLKthorn 125 C GX Transmission Bike - 29" Carbon BLK/Pearl Orchid Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 631 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Pearl Orchid |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Salsa BLKthorn 125 C GX Transmission Bike - 29" Carbon BLK/Pearl Orchid Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 631 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Pearl Orchid |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 631 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black/Pearl Orchid |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Purple |























