
Salsa Blackthorn 145 Frame - Aluminum Black Spruce Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 633 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black Spruce |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Salsa Blackthorn 145 Frame - Aluminum Black Spruce Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 633 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black Spruce |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 633 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black Spruce |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
















