
Salsa Blackthorn 125 Eagle 70 Bike - 29" Aluminum Vapor Gray Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 631 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Vapor Gray |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Salsa Blackthorn 125 Eagle 70 Bike - 29" Aluminum Vapor Gray Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 631 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Vapor Gray |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 631 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Vapor Gray |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |























