
RaceFace Era Handlebar - Carbon 800mm 20mm 35.0 8 Deg Stealth
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Original: $178.99
-65%$178.99
$62.65RaceFace Era Handlebar - Carbon 800mm 20mm 35.0 8 Deg Stealth
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |




















