
Planet Bike Full Circle Fender Set 26 x 60mm
| Requires Eyelets? | Yes |
| Maximum Tire Width | 1.9 |
| Color | Black |
| Weight | 505 |
| Wheel Size | 26" |
| Width | 60 |
| Fender Width | 60 |
| Size | 26" |
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Planet Bike Full Circle Fender Set 26 x 60mm
| Requires Eyelets? | Yes |
| Maximum Tire Width | 1.9 |
| Color | Black |
| Weight | 505 |
| Wheel Size | 26" |
| Width | 60 |
| Fender Width | 60 |
| Size | 26" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Requires Eyelets? | Yes |
| Maximum Tire Width | 1.9 |
| Color | Black |
| Weight | 505 |
| Wheel Size | 26" |
| Width | 60 |
| Fender Width | 60 |
| Size | 26" |
















