
Planet bike Comfort Tractor Black 10.5x10.5` 816g
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 265mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 899g |
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Planet bike Comfort Tractor Black 10.5x10.5` 816g
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 265mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 899g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Lycra |
| Saddle Dimensions | 265 x 265mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 899g |












