
Peaty's Race Control Knurl Thick Lock-On Grips Pair Red
- The knurl provides an excellent, consistent and aggressive grip
- Knurl provides a sharp gripping point for extra control
| Model | Monarch |
| Shape | Round |
| Size | Thick |
| Grip Color | Red |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Red |
Peaty's Race Control Knurl Thick Lock-On Grips Pair Red
- The knurl provides an excellent, consistent and aggressive grip
- Knurl provides a sharp gripping point for extra control
| Model | Monarch |
| Shape | Round |
| Size | Thick |
| Grip Color | Red |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- The knurl provides an excellent, consistent and aggressive grip
- Knurl provides a sharp gripping point for extra control
| Model | Monarch |
| Shape | Round |
| Size | Thick |
| Grip Color | Red |
| Clamp Color | Black |
| Length | 130mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Red |
















