
Odyssey R25 20" Fork Black 3/8" 25mm Offset
- TECH SPECS
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Color | Black |
| Top Cap | 24x1.5mm |
| Crown Race | Integrated |
| Weight (oz) | 31 |
| Wheel Size | 20" |
| Material | Steel |
| Defined Color | Black |
| Offset (mm) | 25 |
| Steerer Tube Length (mm) | 166 |
Original: $209.99
-65%$209.99
$73.50Odyssey R25 20" Fork Black 3/8" 25mm Offset
- TECH SPECS
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Color | Black |
| Top Cap | 24x1.5mm |
| Crown Race | Integrated |
| Weight (oz) | 31 |
| Wheel Size | 20" |
| Material | Steel |
| Defined Color | Black |
| Offset (mm) | 25 |
| Steerer Tube Length (mm) | 166 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Color | Black |
| Top Cap | 24x1.5mm |
| Crown Race | Integrated |
| Weight (oz) | 31 |
| Wheel Size | 20" |
| Material | Steel |
| Defined Color | Black |
| Offset (mm) | 25 |
| Steerer Tube Length (mm) | 166 |














