
Mucky Nutz Mug Guard Fender: Short Black
| Length | 400 |
| Weight | 75 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Front |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 3 |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 3 |
Mucky Nutz Mug Guard Fender: Short Black
| Length | 400 |
| Weight | 75 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Front |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 3 |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 3 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 400 |
| Weight | 75 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Front |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 3 |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 3 |
















