
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Red 32H
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Red |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Weight | 157 |
| Defined Color | Red |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $230.00
-65%$230.00
$80.50Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Red 32H
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Red |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Weight | 157 |
| Defined Color | Red |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Red |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Weight | 157 |
| Defined Color | Red |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
















