
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Purple 28H
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Purple |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Weight | 157 |
| Defined Color | Purple |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 28 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Purple 28H
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Purple |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Weight | 157 |
| Defined Color | Purple |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 28 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Purple |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Weight | 157 |
| Defined Color | Purple |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 28 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
















