
HT Components X3 Pedals - Dual Sided Clipless Platform Aluminum 9/16" Stealth BLK
| Cleat Interface | HT |
| Color | Stealth Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 476 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Black |
Original: $210.00
-65%$210.00
$73.50HT Components X3 Pedals - Dual Sided Clipless Platform Aluminum 9/16" Stealth BLK
| Cleat Interface | HT |
| Color | Stealth Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 476 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | HT |
| Color | Stealth Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 476 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Black |












