
HT Components T2 Pedals - Dual Sided Clipless Platform Aluminum 9/16" Root Beer
| Cleat Interface | HT |
| Color | Root Beer |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 376 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Brown |
HT Components T2 Pedals - Dual Sided Clipless Platform Aluminum 9/16" Root Beer
| Cleat Interface | HT |
| Color | Root Beer |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 376 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | HT |
| Color | Root Beer |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 376 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Brown |












