
HT Components M2T Pedals - Dual Sided Clipless Aluminum 9/16" Black/Gold
| Cleat Interface | HT |
| Color | Black/Gold |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 260 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Titanium |
| Defined Color | Black |
Original: $320.00
-65%$320.00
$112.00HT Components M2T Pedals - Dual Sided Clipless Aluminum 9/16" Black/Gold
| Cleat Interface | HT |
| Color | Black/Gold |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 260 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Titanium |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | HT |
| Color | Black/Gold |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 260 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Titanium |
| Defined Color | Black |












