
Garmin Rally RS210 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Dual-Sensing Shimano SPD-SL
Garmin Rally RS210 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Dual-Sensing Shimano SPD-SL
| Cleat Interface | Shimano SPD-SL |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 312 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Garmin Rally RS210 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Dual-Sensing Shimano SPD-SL
| Cleat Interface | Shimano SPD-SL |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 312 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Shimano SPD-SL |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 312 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |






