
Garmin Rally RK210 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Dual-Sensing LOOK KEO
Garmin Rally RK210 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Dual-Sensing LOOK KEO
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 312 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Original: $999.99
-65%$999.99
$350.00Garmin Rally RK210 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Dual-Sensing LOOK KEO
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 312 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 312 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |






