
Garmin Rally RK110 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Single-Sensing LOOK KEO
Garmin Rally RK110 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Single-Sensing LOOK KEO
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 320 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Garmin Rally RK110 Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair Single-Sensing LOOK KEO
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 320 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 320 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |






