
Eclat Shift FC/CS Hub Rear Left side drive 36H 110mm Freecoaster Black
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub Type | Rear Freecoaster |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Tooth Count | 9 |
Eclat Shift FC/CS Hub Rear Left side drive 36H 110mm Freecoaster Black
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub Type | Rear Freecoaster |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Tooth Count | 9 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub Type | Rear Freecoaster |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Tooth Count | 9 |














